Premie rechtstreeks via de verzekeringsmaatschappij

Premie rechtstreeks via de verzekeringsmaatschappij

Een aantal van onze klanten betaalt de verzekeringspremie op dit moment nog via Wolters Advies. Wij incasseren deze premie en dragen deze vervolgens af aan de verzekeringsmaatschappij.

In de nabije toekomst gaan we dit zoveel mogelijk omzetten naar rechtstreekse incasso door de verzekeringsmaatschappij.

Wat merk je hiervan?

Voor jou verandert er inhoudelijk niets aan de verzekering. De polis, dekking en onze dienstverlening blijven gewoon hetzelfde. Wolters Advies blijft jouw vertrouwde aanspreekpunt voor advies, wijzigingen, vragen en natuurlijk bij schade.

Heeft deze wijziging betrekking op één van jouw verzekeringen? Dan ontvang je hierover vooraf persoonlijk bericht. Je hoeft op dit moment dus niets te doen.

Na de omzetting zie je op jouw bankafschrift niet meer Wolters Advies als incassant, maar de naam van de betreffende verzekeringsmaatschappij

Heb je hierover vragen? Neem dan gerust contact met ons op. Wij helpen je graag verder.


Bovenstaand nieuwsbericht is gepubliceerd op 21-09-2026. Dit bericht is met veel zorg en aandacht samengesteld. Desondanks kunnen wij niet volledig instaan voor de correctheid, volledigheid of actualiteit van de informatie.
Maak een afspraak met ons om de meest recente informatie te ontvangen.


Meer Keuzes
Wat gaat de hypotheekrente doen? Stijgen of dalen?
meer informatie
Hypotheekrente al vanaf: (Bekijk hier alle rentes)
meer informatie
Maak een complete hypotheekbegroting
meer informatie