Nieuwbouwproject Doonheide 3 Gemert

Interesse in een woning op Doonheide 3?

Financiële scan benodigd?

 

Wonen op een plek omringd door landschap, brede groenstructuren en natuurlijke speelplekken, terwijl alle dagelijkse voorzieningen altijd dichtbij zijn.

Doonheide 3 ligt aan de Handelseweg/Doonheide te Gemert. De oude weg naar Handel wordt met de gebiedsontwikkeling teruggebracht en vormt daarmee het groen hart van de wijk. Hier woon je aan de rand van het dorp, op een plek waar de groene omgeving van de Peelsche Loop overgaat in een nieuwe dorpse woonwijk. Hier ervaar je dagelijks de gemoedelijkheid van Gemert.

De eerste fase is in de verkoop. Het gaat om 50 nieuwbouwwoningen, bestaande uit projectbouw en zelfbouw kavels. Inschrijven is mogelijk tot zondag 14 juni 22:00 uur.

 

Indien je, interesse hebt in een van deze woningen op het plan Doonheide 3 in Gemert, en je wilt weten wat dit voor betekent met betrekking tot jouw hypotheek en/of verzekeringen neem dan contact met ons op voor een vrijblijvend en gratis adviesgesprek.

 

Neem contact op

 

Wij werken onafhankelijk en maken samen met u, de best passende keuze uit 30 geldverstrekkers.

Binnenlopen op ons kantoor in Escharen of Boekel mag natuurlijk altijd, je bent welkom!

 

Projectwebsite:

Bekijk de projectwebsite  

 

 


Bovenstaand nieuwsbericht is gepubliceerd op 04-06-2026. Dit bericht is met veel zorg en aandacht samengesteld. Desondanks kunnen wij niet volledig instaan voor de correctheid, volledigheid of actualiteit van de informatie.
Maak een afspraak met ons om de meest recente informatie te ontvangen.


Meer Keuzes
Maak een complete hypotheekbegroting
meer informatie
Wat gaat de hypotheekrente doen? Stijgen of dalen?
meer informatie
Hypotheekrente al vanaf: (Bekijk hier alle rentes)
meer informatie